Finance Business
"Dünyanın geleceği,
dijitalleşme ile mümkündür..."

Dünyanın daha yaşanılabilir hale gelmesi için dijitalleşmenin ve buna bağlı olarak Blockchain teknolojisinin kullanımına bağlı olduğuna inanıyoruz...

Dünyanın daha yaşanılabilir hale gelmesi için dijitalleşmenin ve buna bağlı olarak Blockchain teknolojisinin kullanımına bağlı olduğuna inanıyoruz...

Dünyanın daha yaşanılabilir hale gelmesi için dijitalleşmenin ve buna bağlı olarak Blockchain teknolojisinin kullanımına bağlı olduğuna inanıyoruz...

Finance Business

Dünyamız çöl olmasın

"El ele verelim, doğayı koruyalım"

We understand the importance of putting clients on the right path.

Üzerinde yaşadığımız dünyada çölleşmeye karşı el ele vererek mücadele edebiliriz...

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
1
2
Slider
TugraCoin ile bireysel veya kurumsal ödemeler alınıp gönderilebilir. e-ticaret, mobil uygulamaları, sosyal sorumluluk projeleri ve müşteri sadakati gibi çeşitli uygulamalar için entegre ödeme altyapısı olarak kullanılabilir.
imza

Geçmişimiz ile olan bağımızı koparmadan, geleceğin dünyasına ayak uydurmak ve çağın gerisinde kalmayacak şekilde günümüzde yaygınlaşmakta olan Blockchain teknolojisini kullanarak TugraCoin projesini geliştirdik. Detaylar için Beyaz Sayfayı inceleyin...

Hızlı & Güvenli

TugraCoin transfer işlemlerinde, altyapısı ve yazılım teknolojisi gereği yüksek bir işlem hızına sahiptir. Ethereum blockchain teknolojisi sayesinde son derece güvenlidir.

e-ticaret siteleri

İnternet sitesi üzerinden veya mobil uygulama ile market ürünleri satışı yapan bir firma, yapmış olduğu satışlar üzerinden müşterilerine yaptıkları alışveriş karşılığında belirli bir oranda XTG dağıtmayı taahhüd etmektedir. Müşterilerin carilerinde biriken XTG lerin tasarufu müşteriye ait olup, TugraCoin ile anlaşmalı e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yapabileceği gibi, borsalar üzerinden elindeki XTG leri bozdurma imkanına sahiptir.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Ağaç ekimi için XTG verilerek insanlığın ortak mirasına katkıda bulunulması sağlanabilir. Hızla gelişen teknolojinin artması ile beraber keşfedilmemiş yeteneklerin ortaya çıkartılması ve blockchain teknolojisinin eğitim ile beraber kullanım alanları genişletilerek insanlığın geleceğine katkı sunulabilir.

Blockchain - Dijital Uygarlık

 Parayı, insanlar tarafından genel kabul gören bir mübadele aracı, ortak değer ölçüsü, değer değişim aracı olarak tanımlamak mümkündür. Diğer taraftan paranın; ödeme, değer saklama, iktisat politikası aracı gibi çeşitli işlevleri de vardır. Herhangi bir şeyin para olabilmesi için, insanlar tarafından genel kabul gören mübadele aracı, ortak değer ölçüsü ve değer saklama aracı olması yeterlidir.

Ekibimiz
Bekir Tunçer
Bekir TunçerKurucu
Mustafa Esirgence
Mustafa EsirgenceGrafik & Tasarım
Ercan Yakışır
Ercan YakışırKurucu
M. Hüseyin Kafadar
M. Hüseyin KafadarBlockchain Geliştiricisi
Hüseyin Erkmen
Hüseyin ErkmenDijital Pazarlama Sorumlusu

Çözüm Ortaklarımız

Akademiz Yazılım
Her Yere Market
Sistem Patent
Sistem Patent

Yol Haritası

TugraCoin XTG Projesi

TugraCoin projesinin hayata geçirilmesi için alan adının ve sosyal medya hesaplarının açılması, daha sonra kurumsal kimlik çalışmasının yapılması ile beraber marka tescil belgesinin başvurusu yapılması ve Beyaz sayfa (White Paper) yazılması, ulusal borsada listelenmesi gerçekleştirilecektir.

Q4 - 2018

Q1 - 2019

Uygulanabilirlik

TugraCoin projesinin uygulanabilirliğini göstermek amacı ile ilk etapta e-ticaret siteleri ile entegrasyonun sağlanması daha sonra sosyal sorumluluk projelerinde kullanılabilirliğinin gösterilmesi. TugraCoin toplulugu ile beraber en az bir ulusal tanıtım toplantısın gerçekleştirilmesi ve sponsorluk anlaşmasının yapılması.

Resmi Kurumlara Sunum

Yerli ve milli bir proje olan TugraCoin’nin resmi kurumlara ve sivil toplum kuruluşlarına tanıtımı ve kamu desteğinin alınması için gerekli çalışmaların yapılması sağlanacaktır.

Q2 - 2019

Q3 - 2019

İpekyolu Ülkeleri

Uluslararası borsalarda listelenmesi, İpekyolu üzerinde olan ülkelerde TugraCoin tanıtım çalışmaları ile beraber ticaretin daha hızlı, güvenli ve verimli olması için ödeme aracı olarak kullandırılması çalışmalarının yapılması.

Dijital dünyanın işi de parası da dijital olmak zorunda

Emir Çetinkaya

Press enter to search
Press enter to search