SSS (Sık Sorulan Sorular)

Sormak istediklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz

tugra@tugracoin.net

TugraCoin XTG projesi ile ilgili sorulara buradan ulaşabilirsiniz. Aradığınız soruya cevap bulamadığınız durumda bizimle iletişime geçiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

TugraCoin Nedir?

Geçmişimiz ile olan bağımızı koparmadan, geleceğin dünyasına ayak uydurmak ve çağın gerisinde kalmayacak şekilde günümüzde yaygınlaşmakta olan Blockchain teknolojisini kullanarak piyasada sürekli ortaya çıkan projesi olmayan dijital paraların aksine, gerçek hayatta kullanımı olabilecek ve var olan blockchain teknolojinin geliştirilmiş hali olan RawBlockChain altyapısı ile Tuğra kelimesinden esinlenerek bilgisayar diline daha uygun olması için TugraCoin ismini verdik. 

Bilinirliği ve sembolü için XTG kullandık.
X:Matematiği(dijitali)
T:Türkiyeyi
G: Geleceği ifade etmektedir.

TugraCoin anlaşmalı e-ticaret siteleri üzerinden ödeme sistemlerine entegre edilerek, toplam adet üzerinden %5 oranındaki XTG miktarı bonus ve sosyal sorumluluk projelerinde kullanılmak üzere dağıtılacaktır. Dağıtılacak bu XTG ler anlaşmalı web siteleri üzerinden alışveriş amaçlı kullanılabilecek veya aktif olan borsalar üzerinden satışı yapılıp, diğer para birimlerine çevrilebilecektir. 

Nerden Satın Alabilirim ?
Üretilecek Miktar ve Dağılımları
Bireysel Yatırımcılar Nedir?
Kurumsal Yatırımcılar Nedir?
Press enter to search
Press enter to search